Gizem GENÇYÜREK

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde ikincilikle tamamlamıştır. 2012 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi’nde başladığı Beslenme ve Diyetetik bölümü eğitimine ve aynı zamanda Sağlık Yönetimi Bölümünde yüksek lisans eğitimine halen devam etmektedir.
Mart 2015’ten itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi TTO Ekibi içerisinde BİDEB Destekleri Uzmanı pozisyonunda görev yapmaktadır.

 

 

Battal Çağdaş KOLDAŞ

2012 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünü kazanmıştır. Öğrencilik yıllarında Medipol Hastanesi, Allianz Sigorta ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği gibi kurumlarda staj yapmıştır. 2016 senesinde Sağlık Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuş ve 2016 yılı haziran ayında henüz mezun olmadan önce sektörle ilgili ilk iş tecrübesi olan Acıbadem Sağlık Grubunda çalışma hayatıma başlamıştır.

Ekim 2016’dan itibaren Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’nde çalışmaya başlamıştır.

 

 

B. Özge ELMAS

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi’nde başladığı Sağlık Yönetimi bölümü yüksek lisans programında eğitimine devam etmektedir.
Mart 2015’ten itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi TTO Ekibi içerisinde ARDEB Destekleri Uzmanı pozisyonunda görev yapmaktadır.

 

 

Ceren ÖZTÜRK

Lisans eğitimini 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Aynı zamanda İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde yüksek lisans eğitimine halen devam etmektedir.
Eylül 2016’da İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesi Basın ve İletişim biriminde çalışma hayatına başlamıştır. Şu anda ise yine İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Özel Kalem/Genel Koordinasyon Biriminde görev yapmaktadır.

 

 

Burak YILDIZ

Lisans eğitimini 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır.
Şubat 2017’den itibaren bir sağlık yazılım şirketi olan Compu Group Medical şirketinde Anlaşmalı Kurumlar biriminin saha bölümünde görev yapmaktadır.

 

 

 

 

Kübra AKSOY

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Halen aynı üniversitede Sağlık Yönetimi bölümünde yüksek lisans yapmaktadır.
Mart 2015’ten itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi TTO Ekibi içerisinde ARDEB Destekleri Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

 

 

Elif KARAKULLUKÇU

Lisans eğitimini 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır.
Mezuniyetinin ardından, Ağustos 2016’dan itibaren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi İnsan Kaynakları Resmi İşlemler Bölümünde Uzman Yardımcısı pozisyonunda görev yapmaktadır.

 

 

 

Seda AKAR

Lisans eğitimini 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır.
Mezuniyetinin ardından Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Hasta Hakları Birimi’nde Uzman Yardımcısı pozisyonunda çalışmaya başlamıştır.

 

 

 

Aycan Dilara ÇAKMAK

Lisans eğitimini 2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Öğrencilik yıllarında Medipol Mega Hastanesi, Esenler Medipol Hastanesi ve Compu Group Medical firmasında staj yapmıştır.

Temmuz 2017 tarihinden itibaren Compu Group Medical firması tazminatlandırma biriminde Tazminat Personeli olarak çalışmaya başlamıştır.

 

 

Betül ÖZBAKIR

Lisans eğitimini 2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Öğrenim hayatı sürecinde Medipol Mega Hastanesi, Esenler Medipol Hastanesi, Nisa Hastanesi ve Compu Group Medical firmasında staj yapmıştır.

Temmuz 2017 tarihinden itibaren Compu Group Medical firması Anlaşmalı kurumlar biriminde çalışmaya başlamıştır.

 

 

Beyza ÇUHADAROĞLU

Lisans eğitimini 2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Lisans öğrenimi süresince Medipol bünyesindeki çeşitli hastanelerin idari ve hasta kabul birimlerinde staj yapmıştır.
Mayıs 2017 tarihinden itibaren CGM (Compu Group Medical) adlı firmada sigorta danışmanlığı yapmaktadır.

 

 

Beyza KARATAŞ

Lisans eğitimini İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nde 2017 yılında tamamlamıştır. Öğrenim hayatım sürecinde Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi ve Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’nde staj yapmıştır.

Ekim 2017 tarihinden bu yana Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde, Hasta Hizmetleri biriminde Hasta Yatış Çıkış Yetkilisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

 

Büşra BAŞARAN

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nden 2017 yılında mezun olmuştur. Öğrenim hayatı sürecinde Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi ve Nisa Hastanesi’nde staj yapmıştır.
Eylül 2017 tarihinden itibaren Üçelpres Makina San. ve Tic. LTD. ŞTİ. Firmasında, İnsan Kaynakları Departmanında İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

 

Eda ŞENER

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. Öğrenim hayatı sürecinde Medipol Üniversitesi Hastanesi’nde bulunan tüm poliklinik ve idari birimlerde görev alarak stajını tamamlamıştır.
Temmuz 2017 tarihinden itibaren Medipol Üniversitesi Hastanesi Eğitim bölümünde Uzman Yardımcısı olarak görev almaktadır.

 

 

Gamze Cevahir ÖNER

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nden 2017 yılında mezun olmuştur. Eğitim hayatı boyunca Medipol’e bağlı hastanelerde ve Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ ne bağlı idari birimlerde staj yapmıştır.
Temmuz 2017 tarihinde Acıbadem Sağlık Grubu’nda Yatış- Çıkış Yetkilisi olarak çalışma hayatına başlamıştır.

 

 

Muazzez GÜR

Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nden 2017 yılında mezun olmuştur. Öğrencilik hayatı boyunca Esenler Medipol Hastanesi, Medipol Mega Hastanesi, Koşuyolu Medipol Hastanesi ve Nisa Hastanesinde staj yapmıştır.
Temmuz 2017 tarihinden itibaren Medipol Mega Üniversite Hastanesinde Destek Hizmetleri biriminde Uzman Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

 

 

Nisa Nur ÇAKIR

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nden 2017 yılında mezun olmuştur. Öğrenim hayatı sürecinde Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi ve Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’nde staj yapmıştır.
Ekim 2017 tarihinden itibaren Acıbadem Altunizade Hastanesi Hasta Hizmetleri biriminde Yatan Hasta Danışmanı olarak çalışmaktadır.

 

 

Sena HANAĞASI

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nden 2017 yılında mezun olmuştur. Öğrenim hayatı sürecinde Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi ve Mapfre Sigorta’da staj yapmıştır.
Ağustos 2017 tarihinden bu yana Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Hasta Hakları biriminde Uzman Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

 

 

Yağmur BEKTAŞ

Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. Medipol Hastaneler grubunda ve CGM Sigortan şirketinde staj yapmıştır.
Stajı süresince görev aldığı CGM Amerikan Hastanesi Sigorta Ofisi’nde 2017 yılı Nisan ayında bu yana Sigorta Danışmanı pozisyonunda çalışmaya devam etmektedir.

 

 

 

 

Gizem YILMAZ

Temmuz 2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans öğrenimi süresince Medipol bünyesindeki çeşitli hastanelerin idari ve hasta kabul birimlerinde staj yapmıştır.

Ağustos 2017 tarihinden itibaren Medipolitan Sağlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. bünyesinde bulunan Özel Nisa Hastanesi’nin Anlaşmalı Kurumlar Departmanında Uzman Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 

 

Delal DEĞİRMENCİLER

Lisans eğitimini 2014 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünden tamamlamış ve 2016 yılında ise aynı üniversitenin yüksek lisans bölümünden mezun olmuştur.
2014 yılında Mega Hastanesi’nde Hasta İletişim Birimi’nde Uzman Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır. 2016 yılından bu yana ise aynı hastanenin Medikal Muhasebe biriminde Fiyatlandırma ve Bilgi Verme Uzmanı olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

 

Şiva ELİBAL

Lisans eğitimini 2014 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır.

Eylül 2014’te Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde Satın alma Uzmanı olarak çalışma hayatına başlamıştır. Şu anda ise Amerikan Hastanesi’nde Medikal Satın Alma Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

 

 

Selen DEDEOĞLU

2014 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi lisans programını tamamlamıştır. Eğitim süresi boyunca Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde çeşitli idari departmanlarda staj yapmıştır.

2014 yılının Ağustos ayında Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde Kurumsal Pazarlama Uzman Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır. 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Tezli Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Şu an Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde Kurumsal Pazarlama Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

 

Yusuf Miraç İLHAN

Lisans eğitimini 2014 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Lisans öğrenimi süresince Medipol bünyesindeki çeşitli hastanelerin idari ve hasta kabul birimlerinde staj yapmıştır.

Kasım 2015 tarihinden itibaren Gebze Fatih Devlet Hastanesinde İdari ve Mali Hizmetler Biriminde Müdür Yardımcılığı yapmaktadır.

 

 

 

Tuğçe SAYGILI

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Sağlık Yönetimi’nde yüksek lisans yapmaktadır.

Temmuz 2015 tarihinden itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi S.U.A.M. Vatan Klinikleri’nde Hasta Hizmetleri ve Hasta Hakları Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

 

 

 

Fatma AKSOY

Sağlık Kurumları İşletmeciliği ön lisans programını bitirdikten sonra DGS ile Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’ne geçiş yapmış ve 2016 yılında mezun olmuştur. Üniversite sürecinde Kamu ve Özel sektörlerde idari ve hasta hizmetleri bölümlerinde staj deneyimleri olmuştur. Mezuniyeti sonrasında Emsey Hospital Sağlık İzleme Merkezinde Sağlık İzleme Temsilcisi olarak görev yapmış, sonrasında Hasta İlişkilileri Bölümü’nde Uzman Yardımcısı olarak çalışmaya devam etmiştir.

 

 

 

Fatma ERDAL SAVAŞER

Lisans eğitimini 2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Lisans öğrenimi süresince Medipol bünyesindeki çeşitli hastanelerin idari ve hasta kabul birimlerinde ve Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’nde staj yapmıştır.

Kasım 2017 tarihinden itibaren Prof. Dr. İlhan Varank Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde veri giriş sekreteri olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

 

 

Ali Cüneyt ÖZDEMİR

Lisans eğitimini 2014 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından, Şubat 2014’ten itibaren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Hasta Hizmetleri Bölümünde Uzman pozisyonunda görev yapmıştır.

Kasım 2017 tarihinden itibaren Modern Tıp Merkezi Hasta Hizmetleri Sorumlusu pozisyonunda görev yapmaktadır.