Gökçe BENER

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. 2014 yılında bütünleşik yüksek lisans programına katılmıştır. İlk iş tecrübesi olan Medipol Mega Üniversite Hastane’sinde çalışmaya başlamıştır. Şu an Şişli Memorial Hastanesi’nde çalışmaktadır.

 

İbrahim Erhan BÜLBÜL

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. 2014 yılında bütünleşik yüksek lisans programına katılmıştır. Halen Yeni Huzur Tıp Merkezi ve Prof. Dr. Cemalettin Camcı Kliniği’nde çalışmaktadır.

 

 

Hilal ŞAMANDAR

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır.  Halen Doğuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışıyor olup Düzce Üniversitesi – Fizyoloji Anabilim Dalı Yüksek Lisans programında eğitimini devam ettirmektedir.

 

 

Tuğçe BAŞPINAR

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır.  Kahramanmaraş Özel Empati Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi’nde görev almaktadır.

 

 

Özge GAZİ

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır.  Corner fitness& health adlı spor tesisinde çalışmakta ve Marmara Üniversitesi spor sağlık bilimleri bölümü’nde yüksek lisans yapmaktadır.

 

 

Ali CAFRİ

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamanın ardından 2 yıl süreyle  Osmaniye Özel Ayşem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde deneyime sahip olmuştur.

Halen  Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Spor ve Sağlık bölümünde Yüksek Lisans Eğitimine devam etmektedir.

 

 

Hatice Kübra YILMAZ

Lisans eğitimini 2015 yılında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini ise 2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi bünyesinde tamamlamıştır.  Medipol Mega Üniversite Hastanesi’nde görev almaktadır.

 

 

 

Hatice Nur ÇİMEN

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır.  Halen  Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi’nde çalışmaktadır.

 

 

Abbas YURTYAPAN

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır.  Halen  Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi’nde çalışmaktadır.

 

 

Oğuzhan KOLOT

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır.   Trabzonspor Futbol Kulubü A Takım’da görev almaktadır.

 

 

Didem FİNCAN

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Oxford  Turca Rehabilitasyon Merkezi’nde
Pediatrik Rehabilitasyon alanına yoğunlaşarak Duyu Bütünleme Terapisi de uygulamaktadır.

 

 

Betül GÜL

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Uzmanlar Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon merkezi’nde çalışmaktadır.

 

 

 

Hasan SARI

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. İstanbul Sultangazi İçgörü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkez’nde çalışmaktadır.

 

 

 

 

Ayşe DEMİRCİOĞLU

Lisans eğitimini 2015 yılında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini ise 2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi bünyesinde tamamlamıştır.  Medipol Mega Üniversite Hastanesi’nde görev almaktadır.

 

 

 

Hüseyin ÖZGÜL

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Denizli Özel Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi’nde çalışmaktadır.

 

 

Gizem DÖNMEZER

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde görev almaktadır.

 

 

 

Eda Nur SEÇKİNER

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Tiryaki-Markasi Hastanesi’nde görev almaktadır.

 

 

Sinem PERTEK

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Medipol Mega Üniversite Hastanesi’nde hastanesinde görev almaktadır.

İstanbul Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Çift Anadal Programı’na devam etmektedir.

 

 

Cansu MIZRAK

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Özel Fora Tıp Merkezi’nde görev almaktadır.

 

 

 

Beyza BARIŞ

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır Medipol Mega Üniversite Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

 

 

 

Nursena ŞENGÜN

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Ünsev Marmara Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi‘nde görev yapmaktadır.

 

 

Ersin SEVER

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. ES-Fizyoterapi ve Sağlık Hizmetleri Danışmalık Merkezi’nde çalışmaktadır.

 

 

Yasemin TEZCAN

Lisans eğitimini 2015 yılında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini ise 2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi bünyesinde tamamlamıştır.  Mersin Toros Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi unvanı ile akademik kariyerine devam etmektedir.

 

 

Gizem ERGEZEN

İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. 2015-2016 eğirim yılında Varşova/Polonya’da ERASMUS öğrenci değişim programıyla bulunmuştur. Öğrenim hayatı sürecinde Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi, Bağcılar Başak Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İBB Darülaceze Tıp Merkezi, GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, Szpital Bielanski w Warszawie  ve Insytut Psychiatrii I Neurologii Warsaw’da staj yapmıştır. Ocak 2018’de yüksek lisans programını tamamlamıştır. Aralık 2016 tarihinden itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır.

 

 

Cansu KESKİN

İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. Öğrenim süresi boyunca Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi, Bağcılar Başak Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İBB Darülaceze Tıp Merkezi ve Yalova Aktif Tıp Merkezi’nde staj yapmıştır. İstanbul Medipol Üniversitesinde, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ABD’da yüksek lisans programında öğrenimine devam etmektedir. Ağustos 2016 tarihinden itibaren Başakşehir Aktif Tıp Merkezi’nde fizyoterapist olarak çalışmaktadır.

 

 

Merve MAHMAT

Lisans eğitimini  2016 yılında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ABD’da lisansüstü eğitimine devam etmektedir. Haziran 2016’dan itibaren Ribem Riskli Bebek Merkezi’nde fizyoterapist olarak görev almaktadır.

 

 

Seda SAĞIROĞLU

İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. Öğrenim süresi boyunca Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi, Bağcılar Başak Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İBB Darülaceze Tıp Merkezi’nde staj yapmıştır. Temmuz  2016 tarihinden itibaren Medipol MEGA Hastaneler Kompleksi’nde fizyoterapist olarak çalışmaktadır.

 

 

Sena Gizem GENÇ

İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. Öğrenim süresi boyunca Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi, Bağcılar Başak Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İBB Darülaceze Tıp Merkezi’nde staj yapmıştır. İstanbul Medipol Üniversitesinde, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ABD’da yüksek lisans programında öğrenimine devam etmektedir. Temmuz  2016 tarihinden itibaren Medipol MEGA Hastaneler Kompleksi’nde fizyoterapist olarak çalışmaktadır.

 

 

Kerem YILMAZTÜRK

Lisans eğitimini 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon programında tamamlamıştır. Dördüncü sınıfta Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim dalında yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Sporcu sağlığında çeşitli yerlerde çalışmış ve Türkiye Basketbol Federasyonu’nun fizyoterapisti olarak çalışmıştır.  Eylül 2017’den itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim dalında Araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır.

 

 

İrem Cansu BULUT

İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. Öğrenim süreci boyunca Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Özel Nisa Hastanesi, Esenler Medipol Hastanesi, Özel Dilbade Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Bağcılar Başak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve İBB Darülaceze Tıp Merkezi’nde staj yapmıştır. Mayıs 2017 tarihinden itibaren Özel Yıldız Yağmuru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde fizyoterapist olarak çalışmaktadır.

 

 

Hande ÖZDEN

Lisans eğitimini  2016 yılında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünde tamamlamıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ABD’da lisansüstü eğitimine devam etmektedir. Mayıs 2017’den itibaren Erdem Hastanesi’nde fizyoterapist olarak görev almaktadır.

 

 

Ayşenur VURAL

İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. Öğrenim süresi boyunca Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi, Bağcılar Başak Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İBB Darülaceze Tıp Merkezi ve Cerrahpaşa Hastanesi’nde staj yapmıştır. İstanbul Medipol Üniversitesinde, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ABD’da yüksek lisans programında öğrenimine devam etmektedir. Haziran 2016 tarihinden itibaren Özel Duygu Hastanesi’nde fizyoterapist olarak çalışmaktadır.

 

 

Ebru YILDIRIM

İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. Öğrenim hayatı sürecinde Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi, Bağcılar Başak Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İBB Darülaceze Tıp Merkezi ve MS Derneği’nde staj yapmıştır. 2017’de Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ABD’daki yüksek lisans programını tamamlamıştır. Sinirbilim ABD’daki doktora eğitimine halen devam etmektedir.
Eylül 2017 tarihinden itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi Kognitif Sinirbilim ve EEG laboratuarında araştırmacı olarak çalışmaktadır.

 

 

Arda Uğur DÜNDAR

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamanın ardından 2 yıl süreyle  Osmaniye Özel Ayşem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde deneyime sahip olmuştur. Halen  Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Spor ve Sağlık bölümünde Yüksek Lisans Eğitimine devam etmektedir.

 

 

Çetin AKBUDAK

2012 yılında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünde başladığı lisans eğitimini  2016 yılında tamamlamıştır. 2016’dan itibaren Balıkesir Özel Güre Termal Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi’nde fizyoterapist olarak çalışmaktadır.

 

 

Esra KINACI

Lisans eğitimini 2012-2016 yılları arasında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde tamamlamış olup, 2016 yılında mezun olduğu alanda yüksek lisansa başlamıştır ve hala devam etmektedir. 2017 yılında Düzce üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak akademik ve mesleki hayatını sürdürmektedir.

 

 

Mert DİLER

İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. Öğrenim süresi boyunca Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Koşuyolu Medipol Hastanesi, Bağcılar Başak Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İBB Darülaceze Tıp Merkezi’nde staj yapmıştır. Temmuz  2016 tarihinden itibaren Medipol MEGA Hastaneler Kompleksi’nde fizyoterapist olarak çalışmaktadır.

 

 

Taha Ayberk ERDOĞAN

2013 yılında fizyoterapi ve rehabilitasyon bölumünü kazandı. Okul hayatı boyunca Medipol Hastaneler Grubu, darülaceze yaşlı bakim evi, Dilbade Özel Rehabilitasyon Merkezi’nde staj yaptı. 2 dönem boyunca öğrenci değişim programı erasmus ile Varşova’da Jozef Pilsudski Üniversitesinde eğitim; Szpital Bielanski ve  İnstitute of Psychiatry and Neurology hastanelerinde staj imkanı buldu. 2014 ve 2016 yılları arasında öğrenci bölüm temcilciliği ve fizyoterapi kulüp başkanlığı yaptı. 2017 yılında mezun oldu ve şuan Özel Duygu Hastanesi’nde çalışmaktadır.

 

 

Amine ATAÇ

2017 Yılında bölüm 1.liği ile olarak mezun olan Amine lisans eğitim ve öğretim hayatında vestibüler, nörolojik , pediatrik ,geriatrik , kardiyak rehabilitasyon alanlarında ve yoğun bakım ile  fiziksel tıp ve rehabilitasyon bölümlerinde başarılı bir şekilde staj yapma imkanı bulmuştur. Şuan Medipol Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır ve yüksek lisans eğitimini Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ana bilim dalında tez yazım aşamasında sürdürmektedir.

 

 

Sibel EMİNOĞLU

2017 Yılında bölüm 2.’si olarak mezun olan Sibel  Medipol Mega Üniversite Hastanesinde fizyoterapist olarak çalışmaktadır. Lisans eğitim ve öğretim hayatında vestibüler, nörolojik , pediatrik ,geriatrik , kardiyak rehabilitasyon alanlarında ve yoğun bakım ile  fiziksel tıp ve rehabilitasyon bölümlerinde başarılı bir şekilde staj yapma imkanı bulmuştur ve şuan yüksek lisans eğitimini Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ana bilim dalında tez yazım aşamasında sürdürmektedir.

 

 

Damla ÖREN

2017 Yılında bölüm 3.lüğü ile mezun olan Damla ENA Tıp Merkezinde fizyoterapist olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Medipol Üniversitesi Kognitif Rehabilitasyon anabilim dalında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

 

 

İpek BERBER

2017 yılında mezun olan İpek Çekmeköy Tıp Merkezinde fizyoterapist olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ana bilim dalında tez yazım aşamasında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

 

 

Hasan Taha GÜNDÜZ

2017 yılında mezun olan Hasan Taha Ataşehir’de ikamet eden Bizim Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde pediatrik fizyoterapi alanında çalışmaktadır.

 

 

 

 

Eda YENİÇERİ

2017 yılında mezun olan Eda Cadde Tıp Merkezinde fizyoterapist olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ana bilim dalında tez yazım aşamasında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

 

 

Özge TANIR GÜNGÖREN

2017 Yılında mezun olan Özge Tekirdağ’da bulunan Özge Tanır Güngören Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinin kurucu müdürü olarak fizyoterapistlik mesleğini icra etmektedir.

 

 

 

Esra BEREKET

2017 yılında mezun olan Esra Beykoz Tıp Merkezinde fizyoterapist olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ana bilim dalında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

 

 

Çağla KANBEROĞLU

2017 yılında mezun olan Çağla  Dilbade Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde pediatrik fizyoterapi alanında çalışmaktadır.

 

 

 

Pelin KÜÇÜKALİ

2017 yılında mezun olan Pelin,  Burak Tatlı Çocuk Nöroloji Kliniğinde pediatrik fizyoterapi alanında çalışmaktadır.

 

 

 

Ramazan TEKİN

2013 yılında fizyoterapi ve rehabilitasyon bolumunu kazandi. Okul hayati boyunca Medipol Hastaneler Grubu, Darülaceze yasli bakim evi, Dilbade Özel Rehabilitasyon Merkezi’nde staj yaptı. Öğrenci değişim programı erasmus ile Varşova’da Jozef Pilsudski Üniversitesinde eğitim; Szpital Bielanski ve  İnstitute of Psychiatry and Neurology hastanelerinde staj imkanı buldu. 2017 yılında mezun oldu ve şuan, Dilbade Özel Rehabilitasyon Merkezi’nde hidroterapist olarak çalışmaktadır.

 

 

Emre DANSUK

2013 yılında fizyoterapi ve rehabilitasyon bolumunu kazandi. Okul hayati boyunca Medipol Hastaneler Grubu, Darülaceze yasli bakim evi, Dilbade Özel Rehabilitasyon Merkezi’nde staj yaptı. Öğrenci değişim programı erasmus ile Varşova’da Jozef Pilsudski Üniversitesinde eğitim; Szpital Bielanski ve  İnstitute of Psychiatry and Neurology hastanelerinde staj imkanı buldu. 2017 yılında mezun oldu ve şuan ve Haliç Özel  Rehabilitasyon Merkezinde fizyoterapist olarak çalışmaktadır. Yüksek lisans eğitimine Medipol üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon anabilimdalında devam etmektedir.

 

 

Mahmut ERK

Okul hayati boyunca Medipol Hastaneler Grubu, Darülaceze yasli bakim evi, Dilbade Özel Rehabilitasyon Merkezi’nde staj yaptı. Öğrenci değişim programı erasmus ile Varşova’da Jozef Pilsudski Üniversitesinde eğitim; Szpital Bielanski ve  İnstitute of Psychiatry and Neurology hastanelerinde staj imkanı buldu. 2017 yılında mezun oldu ve şuan ve Haliç Özel  Rehabilitasyon Merkezinde fizyoterapist olarak çalışmaktadır. Yüksek lisans eğitimine Medipol üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon anabilimdalında devam etmektedir.

 

 

Ecem Senel VİNARİC

2013 yılında fizyoterapi ve rehabilitasyon bolumunu kazandi. Okul hayati boyunca Medipol Hastaneler Grubu, Ribem Riskli Bebek Merkezi Darülaceze yasli bakim evi, Dilbade Özel Rehabilitasyon Merkezi’nde staj yaptı. Öğrenci değişim programı erasmus ile Lubnin’de Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie – WSSP Üniversitesinde eğitim aldı ve Szpital Wojskowy Hastanesi ile Akademickie Centrum hastanesinde staj imkanı buldu. 2017 yılında mezun oldu ve şuan  İ.A.Ü. VMI Medical Park Hospital hastanesinde çalışmaktadır.